Надрукувати

Листівки
Фірмові вітальні листівки та запрошення на різні заходи - знак уваги до клієнтів і відмінна іміджева реклама.

Залежно від тиражу, цілей і адресата розсилки (масова рекламна або цільова, спрямована на клієнтів і т.п.), а також бюджету, вибирається спосіб прозводства листівок: цифровий друк, офсетний друк і шовкотрафарет.Цифровий друк - це оперативно, відносно недорого, тиражі до 500 шт. Можливість надрукувати практично будь-який макет на широкому асортименті картонов, швидкість виконання (від декількох годин до 1 дня), висока якість виготовлення, все частіше грають вирішальну роль при виборі цього способу друку.

Шелкотрафарет зазвичай використовується для друку ВІП-листівок. Оскільки це досить трудо- і материалоемкий процес, то терміни виготовлення становлять зазвичай від 3 робочих днів, а ціна листівки може доходити до 30 грн. за шт.

Офсетним способом вигідно друкувати листівки від 1000 шт. Щоб зробити Вашу листівку незабутньою можна використовувати вибірковий УФ-лак, висікання, тиснення, блискітки та інші прикраси.

Друк та виготовлення листівок
Add attachmentAdd attachment
ціни
змінити
Листівки
Фірмові вітальні листівки та запрошення на різні заходи - знак уваги до клієнтів і відмінна іміджева реклама.

Add attachmentAdd attachment
Друк листівок буває

змінити
дипломи
Сертифікат, диплом, грамота відзначають подія, досягнення або факт завершення важливого етапу в житті або історії людей, компаній.
Сертифікати, грамоти та дипломи виготовляють у форматі А4. При їх виготовленні використовується щільний крейдований папір, картон або ексклюзивні види дизайнерського паперу. Готовий виріб можна заламинировать або підібрати рамкулистівки буклети