Візитні картки

Існує кілька технологій виготовлення візиток:

Цифровий друк, офсетний друк, шовкографія, тиснення, фольгування. Ці технології можуть застосовуватися як разом, так і окремо.

Цифровий друк - це найшвидший на сьогоднішній день спосіб друку. Якщо вам потрібно терміново виготовити візитні картки, то ваш вихід - цифровий друк. У нас друк відбувається безпосередньо з комп'ютера на цифрову машину Xerox DC-12, тому здійснюється дуже швидко. Цифровий друк дозволяє повністю скоректувати загальний вигляд візитної картки на будь-якому етапі. Завдяки цифровому способу друк візиток виходить високої якості і в той же час недорогий.

Офсетний друк. Якщо вам потрібно багато візиток, то необхідний цей спосіб друку візиток. Друк проводиться на офсетних машинах. Складність процесу друку позначається на його ціні, так як офсетний друк складається з декількох етапів: виготовлення друкованих форм, приладка форм, сам процес друку. Видрукуваний матеріал далі проходить друкарську обробку, таку як різання, фальцювання, вирубка, що вимагає наявності іншого спеціального обладнання. Для здешевлення вартості, зазвичай використовують збірні тиражі.

Шовкографія - один із способів трафаретного друку, при якому відбиток виходить продавлювання фарби на матеріал через дрібну, туго натягнуту сітку. Дана технологія дозволяє друкувати практично на будь-якому матеріалі. До недоліків шовкотрафарету відносяться обмеження, що пред'являються до макету і досить висока вартість.

Тиснення - це процес нанесення опуклого або вдавленого зображення тиском за допомогою спеціального кліше. Воно може бути холодним, або розігрітим до певної температури, часто при цьому способі використовується спеціальна фольга або фарби. Часто тиснення використовується разом з шовкографією. У поєднанні з хорошим картоном візитки набувають неповторну вишуканість.

Фольгування - один із способів тиснення, коли фольга наноситься на віддруковане лазерним принтером зображення. Ламінація двостороння 250 мкн + 108 грн. 30 мкн + 24 грн. за 100 шт.

Друк на дизайнерському картоні + 40-150 грн. за 100 шт.

Обрізка кутів + 50 грн. за 100 шт.

Фольгування елементів на 1 стороні +160 грн. за 100 шт. (20 грн. За А4)

Шелкотрафарет, тиснення фольгою, конгрев, покриття лаком - прораховуються індивідуально

Термін виготовлення від 1 години. Доставка по Києву при замовленні від 800 грн. безкоштовно.