Контакти
                  044 467 55 66
                  093 593 43 18
e-mail :      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вимоги до макету для офсетного і цифрового друку

Файл, підготовлений засобами програмного пакету MS Office (Word, Excel, Power Point і т.п.), вважається ескізом, а не макетом, готовим до друку.

 

Приймаються до виробництва макети з наступними параметрами:

формати .pdf, .tiff, .ai, .cdr, .eps, .innd,

колірна модель CMYK (якщо використовуються пантони - крім цифрової друку- необхідно у файлі вказати їх як spot / panton і підписати назву),

шрифти в кривих,

дозвіл 300 dpi,

розмір 1: 1 плюс обов'язково давати під обріз по 3 мм з кожного боку,

биговку, фальцювання, вказувати мітками в поле «під обріз», а не лініями

якщо передбачається використання додаткових оздоблень: вибірковий Уфлак, висікання і т.п., робити або окремим векторним файлом, якщо растрове зображення - окремим шаром.

всі значущі елементи: номери телефонів, адреси, логотипи, малюнки і т.д., які не йдуть навиліт, повинні бути розташовані не ближче ніж на 5 мм від краю макету

всі використовувані графічні файли і шрифти повинні бути зібрані в окремих папках

для цифрового друку намагайтеся уникати в макетах великих плашок одного кольору. На плашки рекомендується накладати шум. Для шумленія можна скористатися стандартними засобами графічного редактора

 

З макетом обов'язково передається кольорова або ч / б друк в розмірі 1: 1 з підписом відповідальної особи та печаткою фірми, при необхідності цветопроба.

 

Макети приймаються на CD, DVD-дисках, flash-накопичувачі, по електронній пошті.

 

Вимоги до макетів візиток

Файл з візиткою, підготовлений засобами програмного пакету MS Office (Word, Excel, Power Point), вважається ескізом візитки, а не макетом, готовим до друку.

 

Усі значимі елементи, які не йдуть під обріз: номери телефонів, адреси, логотипи, малюнки і т.д. повинні бути розташовані не ближче ніж на 5 мм від кожної з чотирьох сторін Вашої візитки!

 

Розмір візитки до обріза 94х54 мм і 89х59 мм, після обріза 90х50 мм і 85х55 мм.

Якщо макет не відповідає вимогам, ми можемо його доопрацювати за додаткову плату. Якщо макета у Вас немає, ми із задоволенням його розробимо. Розробка макета, як і доопрацювання, оплачується додатково.

Увага!!!

Всі помилки в принесеному файлі або підписаному вами макеті залишаються на Вашій відповідальності. Передрук зі змінами раніше підписаного макета можлива тільки за 100% від вартості тиражу.

РАЗОМ З НАМИ ВСЕ ВИЙДЕ!

Дизайн поліграфії

Дочірні категорії